Gözlek Termal

Gözlek Termal

Termal otel özelliği ile Amasya’nın en özel otellerinden biridir. Turizm bakanlığından onay almış olan Gözlek Termal aynı zamanda da Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Özellikle termal otel olması nedeni ile pek çok yerden misafir edinen kuruluş, termal suyunun şifası nedeni ile her yıl artarak talep grafiğini yükselten bir çizelge izlemektedir. Sedef hastalığı olanların özellikle tercih ettiği yerlerden biri olan Gözlek Termal, kadın hastalıklarının tedavisi konusunda da oldukça başarılı bir konumda yer alıyor. Eklem romatizması olanlarında sıklıkla tercih ettiği otel aynı zamanda cilt problemleri nedeni ile de sıkça tercih edilen bir şifa kaynağı olarak görülüyor. Otel içerisinde yer alan kaydıraklı açık yüzme havuzu, kadınlara ve erkeklere özel yüzme havuzu seçenekleri ile de fark yaratan bir hizmet anlayışı sergiliyor.

Gözlek Termal

Gözlek Termali Seçmek İçin Pek Çok Sebebiniz Var

Gözlek Termal bölgenin en özel otellerin başında geliyor. Özellikle termal su ile hizmet vermesi nedeni ile sağlık yönünden pek çok hastalığa şifa veriyor. Bir diğer önemli detay ise son derece konforlu bir iç dizaynı ile müşterilerine hizmet veriyor olması olarak ifade ediliyor. Her odasında genel ihtiyaç ürünlerinin bulunması, çocuk termal havuzları, Türk hamamları, sauna, tuz odası bulunuyor. Her oda içerisinde saç kurutma makinesi, klima, mini bar, uydu yayını gibi pek çok hizmet özelliği de yer alıyor. Bir diğer önemli detay ise apart ve odalarda ise jakuzi, duş ve mini havuz özelliği de bulunuyor.

Gözlek Termal - havuz

Gözlek Termal sosyal alanları ile tercih eden müşterilerine sınırsız bir spor yapma olanağı da tanıyor. Piknik alanları, voleybol, basketbol, futbol sahaları ile pek çok kişi spor yapma şansını da yakalıyor. Otel özellikle Amasya bölgesinin temiz havası, bölgenin kendine has özellikleri, yeşili ve doğası ile şifa dağıtmaktadır. Aynı zamanda konforlu yapısı ve profesyonel hizmet anlayışı ile sağlık ve huzurlu bir tatilin kapılarını müşterilerine açmaktadır.

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir