Ilıca Hotel Spa & Thermal Resort

Ilıca Hotel Spa & Thermal Resort

Ilıca Hotel Spa & Thermal Resort İzmir bölgesinde yer alan otellerden bir tanesidir. Yaz aylarının bitmesi ve sonbahar aylarının gelmesiyle birlikte tatil ihtiyacınızı gidermek ve iş stresinden dolayı oluşan yorgunluklarınızı kış ve sonbahar aylarında da atmak için tercih edebileceğiniz oteller arasında yer almaktadır. Şehrin kalabalığından uzak hafta sonu sevdikleriniz ile birlikte kaçamak yapabileceğiniz, bol bol enerji depolayabileceğiniz bir oteldir. Güler yüzlü çalışanları, tertemiz odaları, lezzetli yemekleri ile gelenleri her konuda memnun edebilecek kalitededir. İster çocuklarınız ile isterseniz arkadaşlarınız ile tercih edebilirsiniz. Otel olanakları arasında yer alan kaplıca hizmeti ile gönüllere taht kurmaktadır. Kış aylarında sıklıkla tercih edilmesinin en büyük nedeni de kaplıca olmasından dolayıdır. Kaplıcaların insan sağlığına da birçok faydası bulunmaktadır. Bu nedenle rahatsızlığı olan kişiler için oldukça etkili bir alternatif tedavi yöntemidir.

Ilıca Hotel Spa & Thermal Resort

Ilıca Hotel Spa & Thermal Resort Olanakları Nelerdir?

Ilıca Hotel Spa & Thermal Resort olanakları arasında sabah ve akşam olmak üzere yemek bulunmaktadır. Birbirinden güzel yemekler ile sabah kahvaltınızı yaptıktan sonra otelin kaplıcalarında keyif yapabilirsiniz. Çocuklarınız ile geldiğiniz zaman onlara özel olarak mini kulüp imkanları sağlanmaktadır. Açık ve kapalı yüzme havuzlarının yanı sıra termal suyun bulunduğu kaplıca havuzu da bulunmaktadır.

Ilıca Hotel Spa & Thermal Resort - havuz

Ilıca Hotel Spa & Thermal Resort ile Kaplıcaların Keyfini Çıkarın

Ilıca Hotel Spa & Thermal Resort sunduğu fırsatlar ile Türk hamamı, sauna keyfi yapıp rahatladıktan sonra Çeşme Ilıca termal suyundan faydalanmak ve çeşitli rahatsızlıklardan kurtulmak amacıyla en değerli su kaynaklarından faydalanabilirsiniz. Aynı zaman da termal suyun jakuzi ile verilmesinden dolayı da ekstra olarak rahatlama söz konusu olmaktadır. Termal için direkt olarak havuzları kullanmak isteyen insanlar için vücut ısısına göre ayarlanmış havuzdan da faydalanılması mümkündür. Sağlık açısından her derde deva olan bu sudan faydalanarak hem keyifli gün geçirip hem de şikayetlerinizi azaltabilirsiniz.

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir