Korel Thermal Resort Clinic & Spa

Korel Thermal Resort Clinic & Spa

Korel Thermal Resort Clinic & Spa lokasyon olarak Afyon ili sınırları içindedir. 1000 yataklı, 329 odalı son derece lüks 5 yıldızlı bir tesistir. Yalnızca dinlenmek değil termal otel olması sebebiyle birçok hastalıklara yardımcı tedavi olarak hizmet vermektedir. Üç büyük şehir olan İstanbul, Ankara ve İzmir şehirlerini birbirine bağlayan kara yolu üzerinde bulunmaktadır.

Korel Thermal Resort Clinic & Spa

Korel Thermal Resort Odaları

Birbirinden farklı değişik özelliklere sahip odaları mevcuttur. Odaların tamamı klimalı, uydudan yayın yapan TV hizmeti, kesintisiz kablosuz internet, kasa ve mini bar bulunmaktadır. Otelde SPA merkezi, yüzme havuzları, jakuzi, Türk hamamı, buhar odası aquapark gibi müşterilerin rahat bir tatil yapabilmelerini sağlayacak ihtiyaçlara cevap vermektedir. Dilerseniz ailece kullanabileceğiniz özel havuzlar, yalnızca kadın ve yalnızca erkekler için ayrı ayrı kullanılabilen termal havuzlar veya karma kullanılabilecek havuzlar bulunmaktadır. Bunun dışında aromaterapi banyoları, çamur banyoları, masaj yaptırabileceğiniz banyolar, çamur banyosu, ozon bakımı cilt bakımı gibi birçok farklı banyolar bulunmaktadır. Klinik olarak hizmet veren termal banyolarda ise kaplıca tedavisi, fizik tedavi, ozon tedavisi, rehabilitasyon gibi klinik hizmetleri de uzman doktor danışmanlığı ile birlikte verilmektedir.

Korel Thermal Resort Clinic & Spa - termal havuz

Korel Thermal Resort ve Şifalı Suyun İyileştirdiği Hastalıklar

Korel Thermal Resort, her türlü konfor içinde birçok hastalığa iyi gelen şifalı suları sayesinde muhteşem bir tatil yapma olanağı sağlamaktadır. Romatizmal hastalıkların tedavisi, sinirsel eklem, kas ağrı ve iltihaplanması, ortopedik rahatsızlıklar, kireçlenme, selüloit, jinekolojik hastalıklar, böbrek bağırsak ve idrar yolu enfeksiyonları, astım, bronşit, alerjik bronşiyal astım gibi birçok hastalıkların tedavisinde alternatif bir terapi sağlamaktadır.

Korel Thermal Resort yalnızca tedavi amaçlı değil, misafirlerine,  sıra dışı bir tatil yapma olanağı da sunmaktadır. Animasyonlar, canlı müzik, bilardo, masa tenisi, çocukların eğlenebileceği çocuk kulübü organizasyonları ile de hoşça vakit geçirilebilecek bir tatil mekanıdır. Müşterilerinin memnuniyetini öncelikleri arasına koyan tesis, yerli ve yabancı turistlerin en fazla tercih ettikleri bir oteldir.

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir