Oylat Kaplıca Fiyatları Nedir? - termal oteller

Oylat Kaplıca Fiyatları Nedir?

Kaplıcalar günümüzde en çok tercih edilen alternatif tedavi yöntemlerinin başında gelmektedir. Son yıllarda özellikle doktorlar tarafından da sıkça önerilen kaplıcalar, içeriğinde barındırdığı pek çok bileşenle hastalıkların tedavisinde önemli gelişmeler kaydetmektedir. Özellikle ortopedik hastalıklar, böbrek rahatsızlıkları, romatizma, tansiyon hastalıkları, kadın hastalıkları, eklem iltihaplanmaları ve cilt rahatsızlıkları gibi pek çok hastalığa iyi geldiği kanıtlanmıştır. Bu kaplıcalar içerisinde ilk sırayı hem lokasyon kolaylığı sağladığı hem de termal su içeriği ile hastalıkları iyileştirdiği için Oylat kaplıcaları gelmektedir. Oylat kaplıcaları nerede diye merak ediyorsanız; Bursa merkeze 72 km, İnegöl ilçesine 26 km mesafede bulunan kaplıcalar yol üzeri sayılabilecek, ulaşımı kolay bir bölgede yer almaktadır.

Bursa Oylat kaplıcaları doğa ile iç içe olmak ve keyifli bir kaplıca dönemi geçirmek isteyenler için ideal bir seçim olacaktır.

Oylat Kaplıca Fiyatları Nedir?

Oylat Kaplıcalarından Nasıl Yararlanılır?

Kaplıcalardan en iyi faydayı sağlayabilmeniz için düzenli olarak kaplıca kürü tedavisi uygulamanız gerekir. Bunun için Oylat kaplıcaları otelleri arasından seçeceğiniz otelin hastalığınıza uygun olduğundan ve kalma sürenizden emin olmalısınız. Kaplıcalardan kaliteli bir şekilde yararlanmak için aç karna küre başlamanız daha uygun olacaktır. Belirli saat aralıklar ile kaplıca kürü yaparak şifa bulabilirsiniz. Doktorunuzdan da bu konuda yardım alarak kaplıca suyundan nasıl yararlanabileceğinizi sorabilir, İnegöl Oylat kaplıcaları içerisinde hizmet veren doktordan destek de alabilirsiniz. İster kaplıcalardaki ortak havuzu kullanabilir isterseniz de odanızdaki banyoda bulunan kaplıca suyundan faydalanabilirsiniz. Oylat kaplıcaları bulunduğu konum itibariyle size doğa ile baş başa termal tatil imkanı da sunmaktadır. Bu sayede hem bedenen hem de ruhen dinlenebilirsiniz.

Oylat Kaplıca Fiyatları Nedir? - doğa ile iç içe termal

Oylat Kaplıcaları Otelleri Hangileridir?

Oylat kaplıcaları içerisinde doğayla baş başa kalabileceğiniz pek çok konforlu otel bulunmaktadır. Bu oteller size kaliteli hizmetle birlikte en iyi tedavi yöntemlerini de sunmaktadır. Modern mimarisi ve dört mevsim sunduğu hizmetleriyle Oylat kaplıcaları Aşiyan Otel en çok tercih edilen otellerden bir tanesidir. Şehir merkezine 45 dakikalık bir mesafede bulunan otel kadınlara özel termal havuzu, çocuk parkı, karma termal havuzu ve konforlu konaklama imkanı sunmaktadır. Bölgenin önemli otellerinden biri olan Oylat kaplıcaları Çağlayan Otel de size sağlık dolu bir tatil fırsatı sunmaktadır. Bursa İnegöl’de yer alan otel iki tarafı yeşil vadilerle çevrili bir konum üzerindedir. Bünyesinde bulundurduğu termal havuzları, özel aile kabinleri, sauna ve daha birçok hizmet ile tam bir termal tatil merkezidir.

Oylat Kaplıca Fiyatları Nedir? - çağlayan otel

Oylat Kaplıca Fiyatları

Oylat kaplıcaları günübirlik fiyatları araştırması yaparak bütçenize uygun olan otellerden birini tercih edebilir hem tatilin keyfini çıkarabilir hem de sağlığınıza kavuşabilirsiniz. Kaplıcadan yararlanmak istediğinizde yeterli gün sayısı belirleyerek konaklama sağlayabilirsiniz. Oylat kaplıcaları Aşiyan Otel ile kış döneminde konaklama sağlayacaksanız bir günlük ortalama 123 TL, Oylat kaplıcaları Çağlayan Otel için ise yine kış döneminde bir günlük ortalama 175 TL gibi bir rakam ödeyebilirsiniz.

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir