Sandıklı Park Termal Otel

Sandıklı Park Termal Otel

5 yıldızlı bir tesis olan Sandıklı Park Termal Otel, Hüdai kaplıcaları bölgesindedir. Sandıklı’ya 6 km, Afyon merkezine 60 km mesafededir. 40.000 m2 üzerine kurulmuş olan tesis 2010 yılından beri hizmet vermektedir.  Yunus ve Emre isimli iki bloktan oluşan otel 156 adet Standart Oda, 28 adet Aile Odası, 2 adet Junior Suit, 2 adet King Suit ve  2 adet Engelli Odası ile toplam 574 yatak kapasitesine sahiptir. Odalar halı kaplı olup, içinde merkezi ısıtma, split klima, minibar, LCD TV, telefon, müzik yayını, saç kurutma makinesi, makyaj masası, banyoda kullanılabilen telefon ve bir oturma gurubu mevcuttur.

Sandıklı Park Termal Otel

Sandıklı Park Termal Otel Hizmetleri

Sandıklı Park Termal Otel fizik tedavi ve rehabilitasyon konusunda deneyimli personel ile konaklama ve sağlık hizmeti vermektedir. SPA bölümü de bulunan otelde 2 adet açık 3 adet kapalı havuz bulunmaktadır. Kaplıca kürleri için diğer havuzlardan başka 3 adet termal havuzu vardır.  Sağlık amaçlı hizmet veren otelde konaklayan tüm konukların konforlu zaman geçirebilmeleri  için bir fitness merkezi, termal büfe hizmeti,  su kaydırakları ve çocuk havuzları mevcuttur. Ayrıca çocuklar için Mini Club hizmeti verilmektedir. SPA merkezinde konusunda uzman personel tarafından elle masaj, çamur sargılama, cilt bakımları ve bitki banyoları yapılmaktadır.  Erkek termal ve kadın termal bölümlerinde buhar odası, doğal sauna, termal havuz, Türk hamamı, kese ve köpük odaları bulunmaktadır. Yalnız erkek bölümünde olmak üzere kar çeşmesi vardır.  Her iki bölümden ortak alanlara geçiş yapılabilmektedir.

Ayrıca konaklayan müşterilerin keyifli vakit geçirebilmeleri için otelde,  çeşitli oyun araçları (okey, tavla, satranç, bilardo, masa tenisi, playstation v.b.)  bulunmaktadır. Akşam 20.00-00.00 saatleri arasında Ehl-i Keyif Bar’da canlı müzik yapılmaktadır.

Sandıklı Park Termal Otel - havuz

Çamur Banyoları Hakkında

Sandıklı kaplıcalarını diğer kaplıcalardan ayıran en önemli  özelliği çamur banyolarıdır. Yer altından gelen 68 derece sıcaklıktaki şifalı suyun özel olarak hazırlanan bir toprakla karışması sonucu ortaya çıkan bu çamurun ünü yurt dışına kadar ulaşmıştır.

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir