Koru Hotels Spa & Convention

Koru Hotels Spa & Convention

Bolu Dağında yer alan, tabiatla iç içe olan ve son derece modern bir mimarisi olan Koru Hotels Spa & Convention size doğanın tüm mucizelerini sunmaktadır. 1968 yılında inşa edilmiş olan otel 2018 yılında yapılan mimari düzenleme ile son modern görünümüne kavuşmuştur.

Koru Hotels Spa & Convention

150.000 m2 alanda kurulmuş geniş bir tesis olan ve yarım pansiyon konseptiyle hizmet veren Koru Hotels Spa & Convention Bolu Şehir merkezine ve Abant gölüne yakınlığı ile ön plana çıkmaktadır. Tabiatla iç içe olması hafta sonu ziyaretlerinde metropol kentlerinde yüklenen stresten kurtulmak adına fevkalade bir kaçış noktasıdır. Tesiste balayı paketleri, spa hizmeti paketleri, hafta sonu paketleri hizmetleri de mevcuttur. Tesiste açık havuz, kapalı havuz, çocuk havuzları da vardır. Oyun salonları da aktiviteler açısından zengindir. Rahat ve huzurlu bir tatil için eşsiz bir seçenektir.

Koru Hotels Spa & Convention Oda Hizmetleri

Modern tasarımlarla döşenmiş ve ihtiyaç duyabileceğiniz her detaya sahip odaları ile size konforlu bir tatil imkanı sunmaktadır. Tesisin 187 adet odası bulunmaktadır. Standart odalar dışında deluxe ve suit oda gibi seçenekler de mevcuttur. Tüm odalarda sıcak su bulunmaktadır. Oda tiplerine göre hamam, küvet, jakuzi gibi detaylar değişkenlik gösterir. Standart odaları en az 21 m2’dir. Deluxe odalar ise 27 m2’dir ve odaların içeriklerine göre de gerekli ekipmanlar yerleştirilmiştir.

Koru Hotels Spa & Convention - oda

Koru Hotels Spa & Convention ile Yenilenin

Tesiste günlük aktiviteler ve orman içi yürüyüşler gibi etkinlikler mevcuttur. Spa bölümünde Türk hamamı, sauna, tuz odası, buhar odası, kapalı yüzme havuzu ve masaj hizmetleri müşterilere sunulmaktadır.

Tesisin spa hizmeti dahilinde dinlenme alanları misafirlere huzurlu zamanlar yaşatmaktadır. Tuz terapi odasında özellikle nefes darlıkları yaşayanlar için terapi amaçlıdır. Bolu kaplıcaları kalp damar hastalıkları, kas ve kemik hastalıkları, sindirim sistemi rahatsızlıkları ve obeziteye iyi gelir.

Koru Hotels Spa & Convention - hamam

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir