Yoncalı Termal Otel

Yoncalı Termal Otel

Kütahya il merkezinin Yoncalı ilçesinde bulunan Yoncalı Termal Otel yarım pansiyon konaklama hizmetlerine sahip olarak çok güzel tabiat görsellerini içeren bir güzergahta bulunmaktadır. Zafer Havaalanına 50 km uzaklıkta olup, hem hava hem de kara yoluyla ulaşım sağlanabilmektedir. Otel muazzam dekor yapılarına sahip olup a la carte restoran, kapalı ve açık restoran gibi mekan içi yemek yeme bölümleri bulunmaktadır. Yoncalı Termal Otel göz alıcı konsept yenilikleri ile balayı çiftlerinin ve ailelerin tatil için tercih edebileceği konaklama merkezlerinden birisidir. Otel kapsamında birden fazla hizmet bulunmakta olup, çocuk parkı ve çocuk havuzu gibi avantajlı sunumları da bulunmaktadır.

Yoncalı Termal Otel

Yoncalı Termal Otel Hizmet İçerikleri

Kütahya merkezine 16 km uzaklığında olan Yoncalı Termal Otel şehrin en huzurlu ve konforlu konsept olanakları ile misafirlerine şahane tatil imkanı sunmaktadır. Konuklarını fonksiyonel hizmet içerikleri ile ağırlayan termal otelde; spa, masaj, bilardo vb. gibi ücrete tabi tutulan ve ücretsiz olarak yararlanılabilecek çok çeşitli aktiviteler mevcut olmaktadır. Tesis 73 kişilik kapasitesi ile oda içi tasarımlarında tv, telefon, mini bar, kablosuz internet, oda kasası vb. gibi fonksiyonel özellikleri yer almaktadır. Oda içi servisinin yanında araç kiralama, doktor, konferans salonu, market, bayan havuzu, erkek havuzu gibi olanaklarda yer almaktadır.

Yoncalı Termal Otel - havuz

Yoncalı Termal Otel Ulaşım ve Şifalı Suları

Kurumsallık ilkelerine bağlı olan otel özel alanları ile misafirlerini profesyonelce ağırlamaktadır. Tesis içindeki şifa kaynağı olan sularının sıcaklığı 38 – 39 dereceye ulaşmaktadır. Fıtık ve felçli hastalıklar gibi pek çok hastalığa iyi gelmektedir.

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir